Vítězná šňůra týmu HCD nepřetrhlo ani komando SKP Praha 10 !!! Výhra 4:10 !!!

SKP Praha 10     :     HC Domynos Praha

4            :             10

( 1:5 ; 0:3 ; 3:2 )

Popis utkání:

Další střetnutí s týmem SKP Praha 10 jsme absolvovali na extraligovém kluzišti v Edenu. Kvalita ledu se na tomto hrišti opět začíná zvedat, za to můžeme děkovat kvalitním výkonům HC Slavia Praha v letošním ročník extraligy Vršovičtí fanoušci se již mohou těšit na další prachbídné výkony Slavie, kteří si snad ani takový led nezaslouží. Barvy SKP P10 hájí pár kvalitních hráčů, který nám dokáží zatopit. Do utkání jsme nastupovali oslabení o dva borce základního kamenu družstva a to Martina Borla a Marka Sandeckiho, který odcestoval na pár týdnů domů do zámoří. Proto panovala jistá obava o obtížnosti utkání. Soupeř naneštěstí přicestoval bez již zmíněných kvalitních borců a díky tomu obavy lehce opadly. Podotýkám lehce,soupeři i přesto vévodili ve výškové rozdílu. Pár soupeřů by jistě našlo lepší uplatnění v NBA. Soudce utkání byl výborný druholigový rozhodčí, který střetnutí zvládl na jedničku s hvězdičkou. Během prvního střídání letci domynos vzlétli na obranou runway SKP a doslova seismickou vlnou rozmetli soupeře.Utkání otevřela bombou naše letošní velká posila Tomáš Vlček!!!,který už třetí utkání úspěšně hájí naše barvy.Přesto to bylo první utkání kde slavil branku.Rozhodně to nebyl jeho poslední zářez v tomto utkání, o tom se dočtete dále. 0:1!!! Druhé střídání znamenalo další nášup do site SKP, po delěí odmlce se nebál od modré pořádně napřáhnout Pavel Podaný a navyšoval na 0:2!!! Po této brance bylo vidět že soupeřům opravdu znatelně chybí jejich opory tvořící jejich hru. Po odehraných 8 minutách první třetiny se schylovalo k nářezu,který sme darovali týmu Papoušků.  V 10. minutě kroužil rakeťák Tomáš Vlček opět kolem branky domácích a na první pohled bylo cítit,že tento nálet neskončí jinak než brankou. Jeho druhá branka zvyšovala na 0:3!!! Prvních 15 minut se dění odehrávalo pouze na půlce soupeře. Fanouškům se již v tuto chvíli musela ozývat zlověstná bolest krční páteře. Rakeťák Tomáš pokračoval ve svém galavečeru a přidat další branku a završil tak jeho hattrick 0:4!!!! Do konce třetiny se ještě trefil za oranžovo černé barvy HCD Daniel Satin 0:5 !!!  V tuto chvíli byli borci SKP zralý na závěřečnou sirénu. K naší smůle do konce třetiny stačili snížit na čtyřbrankový rozdíl 1:5  !!!! Do druhé třetiny jsme tempo hry snížili a na hře to bylo znát. Opět jsme hráli pouze to co nám stačilo. Přesto jsme soupeře mačkali jak sardinky a třetinu opět bezkonkurenčně vyhráli. Branky přidali Peter Urbánek 1:6 !!! Následně hodně spekulovaným golem, který nejspíše tečoval Lukáš Záruba. Brankový rozhodčí v tuto chvíli posoudili jako střelce Tomáše Merunu, který zasadil smrtící ránu od modré. 1:7 !!! Posledním úspěšným bojovníkem HCD byl Martin Schiefner 1:8 !!! Dále jsem pokračovali již ležérním tempem a soupeře si nechali více zahrát. Trestem bylo snížení ve třetí třetině na 4:8 !!! Aby jsme nekazili dojem z letošních výkonů museli jsme se postaral alespoň o desítigolový nášup. Vzhledem ke zkušenostem našeho týmu to nebyl problem a podařilo se nám tento úkol splnit. Těmi šťastlivci byli Lukáš Záruba 4:9 !!! a druhou brankou z nařízeného trestného střílení Peter Urbánek 4:10 !!! Opět kvalitní výkon, který přesvědčil o naší současné formě. Eden byl dobit !!! HCD Ole!!!