Senzace!!! Pokračujeme ve vítězném tažení!!! Opět vysoká výhra 10:4 !!!

11.11.2011 15:35

Senzace!!! Pokračujeme ve vítězném tažení!!! Opět vysoká výhra 10:4 !!! Tým HCD dokázal své kvality a porazil i velmi silného soupeře v lize a to tým SKP Praha 10 (Policie ČR).Zatím tým dokázal ve 4 zápasech z 5 vstřelit minimálně 10 branek!!! HCD Ole !!!

Popis zápasu:

Před utkáním panovala v týmu HCD výborná atmosféra, tým byl velmi soustředěný a byl si vědom kvalit soupeře. Nastoupili jsme bez jedné z opor Daniela Satina, který se konečně dočkal zákroku a byly mu implantovány nové zuby,bohužel na tento zákrok musel odcestovat domů a nemohl se účastnit. Do týmu se zařadila a v sestavě včerejšího utkání se objevila nová tvář a to útočník Miroslav Čermák, který týmu hned ve svém prvním utkání pomohl jednou vstřelenou brankou a jednou asistencí! Utkání začalo tak jak jsme předpokládali, soupeř začal výborně, skvěle si nahrával a hned na začátku nás několikrát ohrozil.Hra byla dlouho vyrovnaná. První branky utkání jsme se dočkali až po 15 minutách kdy prostřelil golmana hostí Marek Niessner a otevřel skore utkání. 1:0 !!! Po této brance jsme začli lépe bruslit než soupeř více kombinovat,zakládat útoky a hlavně střílet. Výborně jsme hráli ze zadních řad, dařilo se nám puky udržet v útočném pásmu a obstřelovat branku hostí. Brutální dělovkou navýšil skore zápasu Jan Jíša na 2:0 !!! Po skvělém úniku opora týmu SKP č.11 pronikla naší obranou a snížila na 2:1 !!! Tato branka nám dala podnět, že je nutné zabrat více.Od tohoto okamžiku jsme utkání měli ve svých rukou a hru vesměs režírovali. Do konce třetiny jsme zvýšili na 3:1,branku obstaral Martin Borl !!! Ve stejném tempu jsme pokračovali i ve druhé třetině, kde se vyskytly dva nepříjemné momenty.Nejdříve neštastnou náhodou došlo k srážce dvou hráčů.Srážku nepřijemně nesl soupeřův bek.Pár minut tento hráč ležel na ledě a nemohl vstát, naštěstí se nehoda obešla bez vážnějších zranění. Druhým incidentem byl odražený puk od hokejky,který si to namířil přímo do soupeřova krku.I tento okamžit nepřinesl žádné vážnější zranění, čímž jsme si všichni velmi oddychli. Druhá třetina přinesla hojnější počet branek.I tuto třetinu jsme vyhráli v poměru 5:3. Skore tedy po druhé třetině bylo 8:4!!! Trefili se tyto hráči ( Miroslav Čermák,Marek Niessner,Martin Borl a dvě branky si připsal Martin Schiefner !!! z níchž především druhý gol padl velmi kuriozně. Ze snahy puk odpálit z půlky do útočného pásma se nához změnil v dělovku, která doplachtila až do branky soupeře. Utkání před třetí třetinou bylo rozhodnuto a třetí třetina se dohrávala především v obraném pásmu soupeře. Neztráceli jsme nasazení, které přineslo dva goly, díky nimž jsme vyhráli třetí třetinu 2:0 !!! Goly Jan Jíša a Lukáš Záruba. Přesto že jsme tým SKP Praha 10 porazili vysoko 10:4 !!!! jsme se utkali s doposud nejtěžším soupeřem,který v utkání ukázal velké kvality, bohužel doplatil na pohodu v našem mužstvu. Tešíme se na další utkání, které se odehraje 16.2.2012 na domácím ledě soupeře v Edenu.