První zápas - PRVNÍ VÝHRA! HC Domynos Praha - HC Impasto 10:2

25.10.2011 14:48

První zápas - PRVNÍ VÝHRA! Ve včerejším utkání jsme tým HC Impasto Praha deklasovali 10:2 !!! a to i přesto, že tým

podal podprůměrný výkon. Není se čemu divit, tým HCD odehrál první utkání po pěti měsících. Chyběla sehranost,

dravost a tým vůbec neohrožoval soupeře střely z větší vzdálenosti. Nicméně ze hry bylo vidět, že tým Domynos je

schopen po pár odehraných zápasech podávat dobré výkony, které budou snad směřovat k titulu;)

Popis utkání:

Utkání HC Domynos Praha - HC Impasto začalo v 22:40 na ZS Hvězda. Tým byl povzbuzován spousty fanoušky, kteří přišli domácí

tým podpořit i přes velmi nepříjemný teplotní stav na stadioně.Za to jim patří velký dík. Do zápasu jsme vlítli velkým tempem a snažili

se hned soupeře dostat do tlaku a překvapit rychlým golem. Tým Impasta byl velmi dobře připraven a skvěle bránil. Soupeř ze

začátku spoléhal spíše na rychlé protiútoky ze kterých měl pár slibných šancí. V 10. minutě utkání vzal útok do svých rukou Martin

Schiefner a skvělým protiútokem parádně prostřeli golmana soupeřů a tím otevřel skore zápasu 1:0 !!!. Zapsal si tak první bod do

kanadského bodování. Paráda Marťas!!! Tento gol nás uklidnil a začali jsme hrát o něco více disciplinovaně. Za prá minut se do

střelecké listiny zapsal další hráč týmu a útočník stejné formace, která měla na svědomí první branku a to Marti Borl 2:0 !!!. Takto

skončila první třetina a zápas byl pořád otevřený a vyrovnaný. Druhou třetinu jsme začali mnohem lépe a během několik sekund

přidali třetí gol. Po parádní nahrávce Petera Urbánka se trefil Lukáš Tůma 3:0 !!! Tento útok přidal další branku Daniel Satin 4:0 !!!

a zápas byl téměř rozhodnut. Soupeř se nevzdával a snížil dvěma goly na 4:2 !!! Na tento nepříznivý stav jsme vcelku rychle

odpověděli.Lukáš Šulan zvýšil na 5:2 !!! V moment kdy soupeř snížil na 4:2 bylo důležité, že si tým HCD nepřipouštěl žádné

komplikace a hrál stále ve stejném tempu. Před koncem druhé třetiny jsme navýšili ještě o jednu branku o kterou se postaral opět

Daniel Satin 6:2 !!! O osudu utkání bylo rozhodnuto, soupěř začínal ztrácet na snaze zápas otočit. Na začátku třetí třetiny jsme

přidaly další dva rychlé goly. O branky se postarali druhým golem Martin Borl 7:2 !!! a prvním Jan Jíša 8:2 !!! Zápas se už pouze

dohrával. Přidali jsme do konce utkání ještě 2 branky. Mark Sandecki 9:2 !!! a o desítku se postaral Peter Urbánek.

Zápas skočil debaklem. Každopádně přesto soupeř podal dobrý výkon, především v první třetině, kdy velmi dobře bránil a nedal

nám žádný gol zadarmo.Soupeřům děkujeme za zápas. Velké poděkování ještě patří skvělým FANOUŠKŮM. Velmi jste nás

potěšili svou hojnou účastí a doufáme, že nás v některých z následující utkání přijdete znovu podpořit ;)

trestné minuty  :6 minut   Tomáš Meruna

2 minuty Pavel Podaný