Předehrávka 14. kola HC Forfun Praha - HC Domynos Praha

19.11.2011 12:50

3 zápasy 3 výhry!!! Tím se může pyšnit tým HC DOMYNOS PRAHA navíc poslední stála opravdu za to.Tým HC Forfun Praha jsme v loňské sezoně dvakrát porazili,ale rozhodně ne takovýmto rozdílem. Utkání skončilo ne zrovna hokejovým výsledkem !!!! 4:14 !!!! Soupeře jsme totálně rozebrali. Škoda zbytečně inkasovaných golů v poslední třetině kdy opadla koncentrovanost. O branky se postarali následující hráči: 4x Borl, 2x Satin, 2x Jíša, a po jedné brance Schiefer, Tůma, Urbánek, Sosna, Podaný, Porupka.

Popis utkání:
Utkání:   HC FORFUN PRAHA : HC DOMYNOS PRAHA
                               4             :               14

Předehrávka 14. kola se odehrála v pozdních večerních hodinách na ledě soupeře týmu HC Forfun Praha. Tentokrát jsme nastoupili ve třech útočných formacích s 5 beky. Posílil nás náš nový spoluhráč Marek Niessner, který se zařadil do útočné formace. Utkání od začátku nabralo velké tempo a po chvilce jsme se usadili v obraném pásmu soupeře a snažili se jít do vedení co nejdříve což se nám povedlo po 5 odehraných minutách, skore otevřel Daniel Satin 0:1!!! . Soupeř nikdy nestrávil moc dlouhé chvíle v útočném páse, ale snažil se tým HCD překvapit rychlým protiútokem. Soupeři měli pár slibných šancí, které bohužel hned neproměnil. Zato Martin Borl vytáhl svojí největší zbraň v podobě neuvěřitelných kliček a protáhl se až před bránu kde zvýšil náš náskok na 0:2!!! Soupeř již ztrácel na rychlosti a působil odevzdaně. K jejich záchraně jsme zachybovali a inkasovali 1:2!!! V další minutě to vypadalo na comeback soupeře do zápasu, nicméně na to jsme udeřili brutální ranou a jejich "comeback" jim překazili. Petr Urbánek zvyšoval na 1:3. Takto skončila i první třetina. Papírově byl zápas otevřený, ale podle toho jak se hra odehrávala na ledě bylo o vítězném mužstvu rozhodnuto. Do druhé třetiny jsme vlítli s velkým nasazení a pohodou. Martin Schiefner se doslova zařízl svýmy T-blady do ledu a odrazil se ke grandioznímu solíčku, kde nedal šanci žádnému ze soupeřových hráčů natož jejich golmanovy. 1:4 !!! Z vhazování nám unikl jeden z protihráčů a snížil střelou z kruhů na 2:4 !!! Po tomto golé již začala naše kanonáda. Zápas jsme jak by řekl Honza Koller vyšperkovali parádníma akcema s jednou parádní přihrávkou za druhou, ze kterých padal jeden gol za druhým.V do konce této třetiny se trefili následující podruhé Martin Borl 2:5 !, Jan Jíša 2:6!, hattrikem na 2:7! Martin Borl a dále Pavel Podaný ukončil třetinu na 2:8 ! Třetí třetina probíhala exhibičním tempem. V této třetině jsme dvakrát inkasovali a pětkrát branku vstřelili. Za záda golmana soupeřů se trefili postupně Martin Borl svým čtvrtým golem dále Tomáš Porupka, Lukáš Tůma po parádní přihrávce z buly od Marka Niessnera následně Jan Jíša a poslední branku utkání zařídil Daniel Satin na 4:14 !!!! Soupeř podal i přesto dobrý výkon. Ke smůle soupeře nám včerejší zápas opravdu sedl až na vyjímku inkasovaných golu ze ztráty koncentrace po druhé třetině. Oba golmani zaslouží velkou pochvalu,situaci měli velmi težkou. Náš brankový strážce Ondra Roubal čelil velmi málo střelám a to není pro žádného brankaře moc přijemné a soupeřův golman naopak čelil jedné bombě za druhou. Utkání se hrálo velmi čistě a soupeři děkujeme. Příští týden v pondělí nás čeká 4.kolo na ledě nováčku soutěže HC Papoušci. Doufejme, že navážeme na vítěznou vlnu!