Neuvěřitelné! Zabíjačka pořádaná na domácí ledě HCD. Výhra 15:0 !!!

HC DOMYNOS PRAHA : Q - FOTO Farma

15           :           0

( 7:0 ; 3:0 ; 5:0 )

Popis Utkání :

Utkání s týmem Q-foto farma mělo očekávaného vítěze. V první polovině soutěže jsme s týmto soupeřem udrželi první čisté konto. Proto byl náš cíl jasný a to nedovolil soupeři ani jednou skorovat. Úkol to byl velmi těžký jak se mohlo zdát ze začátku utkání. Soupeř nastoupil s omlazeným týmem a několika rychlíky. Přesto s letci domynos drželi krok pouze první pět minut kdy proplul mezi hráči Tomáš Vlček a otevřel útkání 1:0 !!! Tento moment nás uklidnil a mohl tak začít kolotoč z který se soupeř nemohl vzpamatovat. Foťáci dokázali občas pozlobit naši obranu a vyslali tak pár střel kde ovšem narazili na jistotu v naší kasně Ondru Roubala. Ze všech sil jsme se snažili nechybovat a dopřát tak našemu střážci první letošní shootout. Dalším šťastlivcem kdo se zapsal do tabulky střelců byl Peter Urbánek 2:0 !!! Začalo se nám dařit soupeře sevřít do čtverce I během hry 5 na 5. To vyústilo v další střelecký úspěch v podání Lukáše Záruby 3:0 !!! V 10. Minutě vystřihl vysokou střelu Tomáš Vlček jak Paul Potts výšky Durantovy Nessun Dormy a zvyšoval na 4:0 !!! Stále bylo o co hrát a soupeř mohl korigovat skore. Q foto přes výsledek stále podávalo dobrý výkon a jejich výkon neodpovídal skore. Síla týmu HCD je v posledních zápasem ukrutná a podlamuje soupeřům kolena. Další branka na 5:0 Martin Borl !!! Neuvěřitelné nasazení a odhodlání týmu vedle k dalším brankám,které padly ještě do konce třetiny. Dvakrát mohl slavit střelecký kanonýr Marek Niessner 7:0 !!! Sedm vstřelených branek za jednu třetinu je velmi neobvyklým výsledkem v tomto sportu. Soupeř nejspíše pochopil, že stylem jakým hraje to nepůjde a začal hrát více důrazně. Ovšem ani toto nemělo na nás žádný účinek a představení pokračovalo. Třetí třetinu jsme vyhráli “pouze” 3:0, na 8:0 stále vedoucí hráč kanadského bodování Jan Jíša !!! Dále svým prvním regulérních golem zvedl ze sedaček celou halu a až to vypadalo že I soupeře Tomáš Meruna 9:0 !!! O kulatou branku 10:0 se po dlouhé době čekání prosadil I Pavel Sosna !!!  Vzkázal tak soupeři, že se mají I do třetí třetiny na co těšit.  Začalo být krušno a soupeř začal ztrácet nervy. Dále nevyšoval svojí druhou brankou Jan Jíša  11:0!!! Hráli jsem velmi důrazně do branky. To již soupeř neudržel nervy na uzdě a spustila se tak bitka, kterou jsem dokázali naštěstí velmi rychle ukončit než by někdo z hráčů zbytečně přišel k úrazu. Hra se po této rozepři uklidnila, tedy alespoň z hlediska nervových zhroucení. Kolotoč se točil dál a dvěmi branky opět Martin Borl udělil soupeři hattrick 13:0 !!! Čisté konto bylo velmi blízko a “nervozita” díky tomu padla I na náš tým. Vzhledem ke střelecké pohodě jsme ještě navyšovali na 14:0 Peter Urbánek !!! Na konečnýcha ústihodných 15:0 podruhé v tomto utkání Pavel Sosna !!! Mohli jsme tak slavit další vysoké vítězství a třetí nulu v této sezoně. Všichni letci HCD zaslouží poklonu za předveden výkon. Sezona spěje ke konci a nás čekají již pouze těžký soupeři. Držte nám tak palce ať první příčku udržíme! HCD Ole!!!