Nepříjemné utkání s Kohouty přineslo těsné vítězství HCD 2:3 !!!

25.02.2013 14:55

ROOSTERS – HC DOMYNOS PRAHA

2                  :             3

( 1:2 ; 0:0 ; 1:1 )

Středeční večer v Tipsport aréně patřil souboji týmu HCD s Roosters. Jak jsme se již mohli přesvědčit v prvním vzájemném utkání, jednalo se o soupeře, který umí potrápit. Co přesto náš tým více trápilo byl stav ledu a ovzduší v Tipsport aréně. V této hale je bohužel větší teplo a pro týmy jenž zde nehrají pravidelně zápasy je tato situaci lehce přitěžující. Na části našeho kádru to bylo znát. Pohyb po klužišti nebyl takový na který jsme zvyklý. Přece jen jsme zvyklý na druhý extrém a to ledové království zvané stadion Hvězda. Do utkání jsme přesto vstoupili lépe a otevřeli si bránu pro další vítězství. Na 0:1 dával Jan Jíša !!! Následně přišlo navýšení o které se postaral Miroslav Čermák 0:2 !!! Do konce třetiny se povedlo soupeři snížit, první třetina tak skončila nejtěsněším možný rozdílem 1:2 !!! Druhá třetina byla menší přetahovanou a přehlídkou rychlých protiútoků, kde se každý z týmů snažil vytěžit z chyb soupeře. Přesto se žádnému z celků nepodařilo zužitkoval tyto chyby.Nepadla žádná branka a tak se stav nezměnil !!! 1:2 !!! Poslední dějství tedy lákalo možným velmi dramatickým scénářem. V polovině této třetiny se nám podařilo potrestat individuální chybu soupeře a Marek Borovský tak zvýšil na dvoubrankový rozdíl 1:3 !!! Na našem týmu bylo vidět mírné trápení s ledem. Puk téměř neklouzal a led byl hodně těžký. Nejspíše z toho důvodu jsme začali hrát více zezadu což bohužel soupeř zužitkoval a snížil opět na rozdíl jedné branky. Nicméně snížění přišlo velmi pozdě a náš tým ubránil hubené vítězství 2:3 !!! Další utkání nás čeká souboj s týmem, který je v našem těsném závěsu a to Gaston Seals

Branky :   1x Jan Jíša