HCD mašina v plných otáčkách..Smeten další soupeř, tentokrát ambiciózní tým HC Roosters..!!! VÝHRA 6:3 !!!

09.11.2012 17:26

HC DOMYNOS PRAHA  -  HC ROOSTERS

6                     :                    3

( 2 : 0 ; 2 : 1 ; 2 : 2 )

Zápas pln očekávání, kde jsme narazili na tým, který v loňské sezoně vyhrál ligu 7. skupiny  tým HC Roosters přinesl povedenou podívanou. Odehráli jsme první utkání na domácí ledě v nové sezoně. Jak úspěšné bylo se vám vynasnažím příblížit v tomto článku. V této sezoně nás prozatím provází jediný problém a to absence hráčů, zatím nebylo utkání kdebychom se setkali v plné síle a tomu tak bylo I v tomto utání. Chyběli borci jako Peter Urbánek, Tomáš Vlček, kteří jak mi jistě dáte za pravdu jsou velké síly našeho týmu. Přesto můžeme být rádi, že tým je poskládán z dalších takto kvalitních hráčů. Utkání začalo velkým tempem. Opět jak již je naším zvykem jsme rozehráli toto střetnutí s velkým nasazením a soupeře zatlačili do jejich obraného pásma. Byla na našem týmu znát chuť ujmout se vedení a uklidnit se na psychice. Po pěti minutách otevřel skore náš nový kanonýr Marek Borovský, parádním fláfáčkem 1:0!!! Věděli jsme,že proti tomuto soupeři rozhodně jednogolový náskok nebude stačit a proto jsme tlačili dál. Hra byla lehce vyostřená a docházelo k nepříjemným střetnutí u mantinelů Hvězdné arény, která je již třetí sezonou naší svatyní. Nicméně tato vyostřená hra nebyla ničím co by nás dokázalo rozhodit. Ubránili jsme hru v oslabení a po naskočení hráče z trestné lavice rozjeli protiakci, která vedla k navýšení na 2:0. O toto navýšení se postaral Martin Borl !!! Tímto stavem skončila první třetina a šli tak s lepší výchozí situací do dalšího dějství.  Soupeř začínal prokazovat své hokejové kvality a dokázal se prosazovat přes střední pásmo, hra tak nabyla zajímavějšího utkání nejen tímto prosazováním,ale snížení na 2:1. V tento moment nás dokazal podržet náš strážce brankové čáry a mi se tak nabudili na další nápor, který nás poslal do třígolového vedení. Na 3:1 dával Marek Borovský !!!, následně na 4:1 Marek Niessner !!! Tabule ukazovala po druhé třeti skore 4:1 v náš prospěch. Třetí třetina jak je již naším dalším zvykem začala  naším ukolébáním a dovolením soupeři vytvořit si kvalitní šance pro návrat do utkání. Soupeř snížil opět na rozdíl jedné branky 4:3 a zápas,tak začal být dále zajímavým. Pod tlakem nás soupeř udržel pohou chvíli. Velmi rychle jsme totiž udeřili a dali branku,která nám dodala klid. Tuto branku vstřeli Lukáš Tůma 5:3 !!! Do konce zápasu jsme udělili ještě jeden dáreček soupeři a Santa Clausem byl Marek Niessner 6:3 !!! I druhé ligové utkání jsme zvládli a připsali si tak za výhru 2 body do tabulky. Nutno podotknout, že jsme narazili na kvalitního soupeře a díky tomuto měl zápas, krásný hokejový náboj..