Grandiozní, famozní, velkolepý výkon !!!výhra rozdílem několika tříd !!! 16:2 !!!

29.02.2012 20:55

Popis utkání:

2.polovina 15.kolo a odvetné utkání s týmem nováčka soutěže HC Papoušci Praha přineslo očekávanou výhru neočekávaným výsledkem. Do utkání jsme nastupovali v plné sestavě. Kompletní byl již i první útok s venezuelským navrátilcem. I tento faktor ovlivnil výsledek utkání. Tým Papoušků, který vyhrál posledních 5 utkání přijel jistě s cílem připravit náš tým o letošní neporazitelnost. Jak se mu toto dařilo respektive nedařilo vám přiblížím následně. Koncert v podání našeho týmu započal již od první minuty. Na brankáře hostí lítal jeden projektil za druhým. Takový počet vystřelených patron jsme naposledy mohli shédnout ve Vietnamu, kde se o tento rozruch postaral Sylvester Stalone v roly Ramba. O první oprášení brankové sítě se postaral  Daniel Satin, 1:0 pro HCD!!!!! Dárečky ze zámoří přivezl Martin Borl I pro soupeře a rozhodně na nich nešetřil. Přidával další branku 2:0 !!! Tato lajna se mohla pyšnit I další zářezem v první třetině. Týýblajdář Martin Schiefner provětral síť soupeře potřetí 3:0 !!! Do konce třetiny se tým HCD trefil ještě jednou, nemohl se trefit nikdo jiný než jeden ze základních kamenů týmu Lukáš Tůma 4:0 !!! V tento moment jsme si přes velkou převahuju připouštěli možnost, že se zápas nedůsledností může otočit, čehož jsme nechtěli dopustit. Velkým a již zmíněným grandiozním stylem jsme vstoupili I do druhé třetiny. Dvě rychle za sebou vstřelené branky postal za záda soupeře kanonýr Marek Niessner 6:0 !!! Soupeř obdivuhodně stále neztrácel nervy a hrál dál. Kdo hosty zavil další brankou byl opět Martin Borl 7:0 !!!! V tuto chvíli soupeř začal pelichat a již bylo mírné rozladění na papouškách vidné. Další peří soupeři vypadlo na konci druhé třetiny kdy Peter Urbánek zvýšil na 8:0 !!! S takovou náloží ani jedno z mužstev nepočítalo s tím co následovala už vůbec ne. Jak bývá naším zvykem, vždy hrajeme pouze to co nám stačí, proto byla následující třetina velkým a příjemným překvapením. Do třetího dějství jsme vstoupili se stejným nasazením jako na začátku zápasu. Odměnou byly dvě vstřelené branky. Tomáš Porupka na 9:0 a hattrick završil Martin Borl 10:0 !!! V tento moment rozladění soupeře přecházelo v zoufalství. Možná to jim kupodivu pomohlo ke snížení a vstřelení čestných dvou golu. 10:2 !!! Následných 10 minut již bylo naší režii. Dále zvyšoval svou druhou brankou Peter Urbánek 11:2 !!! Bombou na 12:2 Daniel Satin!!!  13:2 Mark Sandecki !!! 14:2 Lukáš Záruba !!! 15:2 Martin Schiefner !!! A rekorní výhru potvrdil a završil tak  bravůrní zápas svojí čtvrtou brankou Martin Borl 16:2 !!! Nutno ještě zmínit výkon Jana Jíšy, který v zápase přispěl neuvěřitelnýma šesti asistencema, velký počet a velmi kvalitní výkon podal I Martin Schiefner, který ke dvoum vstřeleným brankám přidal 4 asistence. Celý tým dřel po celé utkání a můžeme se tak pyšnit nejvyšší výhrou v lize. Jen tak dál. HCD OLE !!!