Do Nového roku jsme vstoupili drtivou výhrou nad HC Heavy Horses !!!! 12:0 !!!!

25.02.2013 14:50

HC Domynos Praha   :   HC Heavy Horses

12                  :                0

( 4:0 ; 3:0; 5:0 )

V tomto utkání posledního kola první půlky soutěže jsme nastoupili na domácím ledě proti týmu HC Heavy Horses. A tímto soupeřem jsme se střetli za historii našeho týmu poprvé. Soupeř byl výsledky velmi nevyzpytatelný. Odehrál spousty kvalitních zápasů, kde zaskočil papírově lepší soupeře, ale take prohrál s horšími soupeři. Proto jsme nevěděli co nás čeká. Do utkání jsme vstoupili zodpovědně a nechtěli nic podcenit. Na druhou stranu to byl po dlouhé vánoční pauze zápas do kterého jsme šli bez jakéhokoliv tréninku. Vánoční obžerství přesto na výkonu nebylo znát, ba naopak. Lítali jsme po ledě ve velkém tempu. Soupeře zaskočili hned od začátku a ukázali kdo bude vítězem tohoto střetnutí. První třetinu jsme vyhráli rozdílem 4 branek 4:0 !!! Trefili se postupně Jan Jíša, Marek Borovský, Daniel Satin a druhou brankou Marek Borovský. Další dvě třetiny se odehráli ve stejném tempu a soupeř se přes svoji snahu nedokázal prosadit. Přesto podotknout, že soupeř nehrál špatně. Ve druhé třetině padly 3 branky. 7:0 !!! O branky se postarali Marek Borovský, který završil hattrick, Richard Valenta a 4 branku přidal Marek Borovský. Co si do žil pustil Mára před zápasem nám nechtěl povědět J Třetí třetina přinesla ještě více branek a to 5 ( svoji pátou branku Marek Borovský,dale Marek Niessner, šestou branku Marek Borovský, Jan Jíša a o poslední se postaral Marek Niesser). Nový rok jsme tak nastartovali výhrou 12:0 !!!

Branky : 6x Marek Borovský