Poslední předsezonní test : Deklasování týmu z 3.ligy !!! Výhra 5:10 !!!

10.10.2012 11:17

Pro poslední test před startem sezony si náš tým vybral soupeře hrající 3.ligu HC Mailstep Praha. Mělo se tedy jednat o velmi ostré prověření s týmem který hraje o čtyři ligy výše. Nastoupili jsme v téměř kompletním složení bez dvou opor ze zadních řad. Museli jsme přizpůsobit sestavu ke hře na čtyři beky, kde se v nezvyklé roli obránce objevil útočník Martin Borl. Složení formací naleznete níže.. Utkání se odehrálo na ledě soupeře ( ZS Kobra ). Led byl na místní poměry vcelku přijatelný. Do utkání jsme nastoupili s respektem k soupeři vzhledem k úrovni na které hraje. Rozhodně jsme nebyli pasováni do role favorita ba naopak, čekal se urputný boj o přijatelný výsledek. Začátek zápasu nabídl rychlou hru a rovnocený výkon. Postupně jsme ke konci první třetiny nabírali na obrátkách a ujímali se diktování tempa. Po této vzpruze jsme se ujali vedení a jasně soupeře začali přehrávat. Poslední třetina již byla hrou nervů, které náš sok značně ztrácel. Tým od kterého jsme očekávali výprask jsme jednoznačně přehráli a darovali mu tak cenou lekci. Utkání skončilo deklasování soupeře 10:5 !!!! Velmi pozitivní výkon našeho týmu nás nabudil do sezony,která již tento týden začíná. Mužstvo se stabilizovalo do kvalitní sestavy, která bude jistě děsit každého ze soupeřů. HCD Ole!!!

HC Mailstep Praha   :  HC Domynos Praha