Ani v šesté představení v sezoně tým HCD nenašel přemožitele = VÝHRA 7:0!!!

19.11.2011 13:45

Ani v šesté představení v sezoně tým HCD nenašel přemožitele = VÝHRA 7:0!!! Tým takto zabojoval a to i přes absenci Jana Jíšy, který bojoval v Rize o již zmíněný titul Mistra světa v silovém trojboji a našich obou golmanů základní sestavy, za které musel zaskočit a patří mu velké díky náš záložní golman Jindřich Menčík .Výborný výkon předvedli všichni borci!!!

O zápase:

Úvodní hvizd rozhodčího se rozezněl po zimním stadionu Velké Popovice v 21:20. Utkali jsem se s týmem Q-foto farma. O tomto soupeři jsme neměli žádné zprávy, tudíž jsme nevěděli co od Q-fota čekat. Foťáci v loňském roce skončili na posledním místě a sestoupili do naší divize. Již od začátku jsme měli velkou převahu, zápas by nebyl pro diváky příliš atraktivní nebýt našich parádních kombinací a rychlých protiútoků, který jsme po celý zápas převáděli ;) Nicméně z těchto příčin nebude dnes zápis utkání příliš dlouhý. Vedení jsme se ujali již v 5 minutě utkání na 0:1 !!! O tuto branku se postaral Martin Borl! V dalším založení útoku nabral rychlost Daniel Satin a vedl si puk podél mantinelu. Do jeho trajektorie se připletl sudí a schytal velmi nepříjemnou ránu po které se nějakou tu minutku nemohl zvednout z ledu. Naštěstí to odneslo „pouze“ naražené zápěstí a utkání mohlo pokračovat. Soupeř opravdu neoplýval kvalitou a jak už je zvykem borců z HCD, tak se celý tým přizpůsobil hře soupeřů a nikam nepospíchal. Do konce první třetiny jsme zvýšili pouze o jednu branku a po třech zápasech se konečně po nahrávce Pavla Podanýho trefil další kanonýr Peter Urbánek 0:2 !!!  Do druhé třetiny jsme chtěli skore navýšit a rozhodnout tak o vítězném týmu. I přes toto skoré bylo jasné již od první minuty kdo utkání zvládne a kdo si odnese body za vítězství. Soupeř v první třetině dokázal pouze jednou vystřelit na naši svatyni. Toužené navýšení přinesl opět ostrostřelec Martin Borl 0:3!!! V této třetině jsme upravovali skore ještě dvakrát a o oba kousky se postaral borec s čísle 64 Peter Urbánek, který tak dovršil svůj hattrick 0:5 !!! V této třetině soupeř zvládl pouze dvě nahození. Skvěle jsme bránili a soupeře pustili maximálně na půlku. Skvělá práce borci!!! Třetí třetina probíhala ve stejném tempu, kde se soupeř již dvakrát dostal ke střele a ohrozil tak naši branku ve které byl stoprocentně připraven Jindřich Menčík, který i přes nepříliš velké zatížení udržel koncentraci na nejvyšším stupni.Naší snahou již nebylo vstřelit co nejvíce golu, ale udržet čisté konto a připsat si tak první letošní zápas s neobdrženou brankou. Soupeř nám práci velmi usnadnil, cesta k naší touze byla velmi jednoduchá a nebylo třeba měnit styl naší doposud vedené hry. Naopak se nám podařilo prostřelit golmana domácí ještě dvakrát. Nejprve vsítil branku náš dělostřelec Martin Schiefner a následně hráč s Ačkem na prsou Lukáš Záruba. Zápas tak skončil velmi přívětivě a to výhrou našeho týmu HCD 0:7 !!!! Důležité již bude nepodcenit další soupeře zejména tým rivalů z Benátek nad Jizerou HC Kačeři Vinoř, kteří doposud také proplouvají ligou bez ztráty bodu.Tento soupeř nás čeká již za necelé dva týdny na ledě v Benátkách. Příští týden hostíme tým HC Oldham Praha.S tímto týmem jsme v loňském roce dvakrát prohráli.Do zápasu jdeme s cílem vyhrát a ukázat soupeři, jak moc bojovníci z HCD natrénovali. HCD OLE !!!!!!!!!