7. ligové kolo proti HC První Spotřební opět vítězné pro tým HCD !!!! Výhra 2: 6 !!!!

05.12.2012 18:06

HC První  –  HC Domynos

Spotřební         Praha

2       -       6

( 1:3 ; 0:2 ; 1:1 )

V dalším zápase jsme narazili na tým, který se pohybuje ve spodní části tabulky ligy. V tomto zápase vám toho tolika nepovím vzhledem k mé absence od konce první třetiny díky obnovení zranění koleních vazů. Prostě si toho moc nepamatuju :) Přesto sem se dočetl v zápise přívětivých zápisků. Tabulka hostí pro zápis vstřelených branek obsahuje více zakreslené části než tabulka domácích. Opět jsme okusili pachuť stadionu pojmenovaném po poustevníku Nikolajovi. Ano jak už někomu došlo, jedná se o zimní stadion Nikolajka,který dokáže podle počasí vykouzlit zajímavé podmínky, přestože se jedná o stadion krytý. V tento ještě listopadový den se kupodivu led leskl jako neupatlaná vodní baterie. Zápas rozehráli borci HCD grandiozně, když se do prostoru před brankářem soupeře dostal Luky Záruba a vyslal puk rychlostí srovnatelnou s “brutální” rychlostí iOS a ten se zakoukel až za brankovou čáru. 0:1 !!! Utkání mělo šťávu a náš tým hrál opět po dlouhé době svoji hru. Dalším střelcem a tentokrát se jednalo opravdu o svižnou střelu byl Martin Borl 0:2 !!! Soupeř se breaky dostal do pár šancí, ale nedokázal skorovat a tak nedokázal přerušit plynulou jízdu letců HCD. 5 minut před koncem první třetiny se prosadila naše dvojka Mára Niessner-Mára Borovský. Po kombinaci zakončoval Mára Niessner na 0:3 !!! Dále bych vám rád popovídal jaké mělo utkání následující spád, bohužel k mé smůle jsme se odebral do spárů ledování mého kolínka a popíjení svařáku na utlumení bolesti :) Fakt to bolelo.. Do konce třetiny soupeř dokázal korigovat skore na 1:3 !!! Druhou třetinu se podařilo propašírovat puk za záda soupeřova brankáře dvakrát a to Marávi Niessnerovi a Martinu Schiefnerovi 1:5 !!! Muselo by se stát nemožné aby toto utkání mělo jiného vítěze než HCD. Třetí třetinu zaúřadoval jednou soupeř a jednou náš borec Mára Borovský. Utkání skončilo opět vítězně pro tým HCD 2:6 !!!!! HCD Ole