2.kolo - HC Renegades - HC Domynos Praha - výhra 3:5 !!!!!

19.11.2011 12:49

Další výhra týmu HCD !!!!!! 3:5

HC Renegades Praha : HC Domynos Praha

3               :              5

Druhé kolo a náš první zápas na ledě soupeře se odehrál v Neratovicích. Hostil nás tým HC Renegades Praha. Utkání začalo ve 20:30 hod. Opět jsme nastoupili sve 3 kompletních formacích. Zápas začal lépe soupeř. Vytvořil si první šance. Po pěti odehraných minutách jsme inkasovali první branku.Na týmu HC Renegades bylo vidět, že je tento gol popohnal dopředu a pokračoval stylem hry se kterou zápas rozehrál. Utkání se začínalo přiostřovat a hrálo se nečistě.Nejprve došlo k faulům ze strany týmu hostí. Situaci absolutně nezvládl rozhodčí, který odpískal fauly které nebyly a naopak neodpískal jednoznačné situace kdy měl být hráč vyloučen. Díky tomu se přidala k nečisté hře i druhá strana a utkání po 10 minutách spělo k velkému problému. Naštěstí se obě strany vcelku uklidnili, tedy alespoň ze strany zákařných faulů. Bohužel sudí stále zápas nezvládal. K naší smůle jsme inkasovali velmi sporný gol, který z našeho hlediska neměl být uznán.Soupeř tento gol vstřelil vysokou holí. V tuto chvíli jsme prohrávali 2:0. Musím pochválit celý náš tým a to v tom, že za tohoto nepříznivého stavu se velmi rychle vzchopil a začal soupeře přehrávat. Na tým HC Renegades jsme vytvořili obrovský tlak, který vyvrcholil snížení na 2:1. Trefil se Daniel Satin. Tímto golem z nás vcelku odpadla nervozita, která předtím v týmu panovala. Za každou cenu jsme chtěli vyrovnat skore do konce první třetiny. 5 minut před koncem třetiny v našem obraném pásmu vypíchl puk soupeři Honza Jíša. Nadechl se k velkému protiútoku.Soupeře rozdrtil svojí rychlostí a dostal se až před osamocenýho brankáře kde vyrovnal na 2:2!!! Poté přišlo možná a až přiliš velké uklidnění protože jsme těsně před koncem třetiny inkasovali třetí gol,který nás vrátil opět o něco dál k další výhře v sezoně 3:2.První třetina patřila převážně týmu HC Renegades, byli ve většině směrech lepší. V přestávce před druhou třetinou jsme dali hlavy dohromady a vymysleli taktiku na další dvě třetiny. Začali jsme skvěle, více jsme si přihrávali a více drželi puk, bohužel na úkor střelby.Důležité bylo, že všichni hráči týmu a to dojednoho začalo šlapat a dřít. Díky obrovské snaze jsme vyrovnali po střele Toma Porupky od kruhů 3:3 !!! V bravůrním tlaku jsme pokračovali a snažili se otočit vývoj zápasu na naší stranu. Od modré čáry vybombil Mark Sandecki a dal nám vedení 3:4 !!!! V tuto chvíli jsme měli utkání dá se říct jen ve své režii.Soupeř sice vyvolával snahu,ale již jsme je k ničemu nepustili. Navíc jsme začali více střílet a udělali si v jedné části třetí třetiny ze sopueřů střelnici. V utkání jsme narazili na další velký problém a to byl golman Renegadů. Odchytal výborný zápas a jen díky němu skončilo utkání tak malým rozdílem. Do konce zápasu jsme už dokázali tohoto borce prostřelit pouze jednou a to golem Petra Urbánka 3:5!!! Tím jsme si připsali další body do ligové tabulky. Velkou pochvalu zaslouží opravdu všichni hráči týmu HC Domynos Praha a to zejména za druhou a třetí třetinu. Projevila se velká bojovnost a touha vyhrát a to i v tomto nepříjemném zápase, který vytvořil absolutním nezvládnutím utkání hlavní arbitr.
Soupeři opět děkujeme za kvalitní utkání a těšíme se na odvetné utkání v druhé polovině soutěže na našem ledě.