13.kolo a utkání HCD - HC Renegades Praha nabídlo bravůrní podívanou politou hořkou omáčkou.!!! VÝHRA 6:2 !!!

05.02.2012 19:49

HC Domynos Praha - HC Renegades Praha

6        :        2

Popis zápasu:

Tentokrát jsme na domácí ledě hostile tým HC Renegades Praha.  Toto mužstvo v letošní sezoně zažívá spousty herních vykyvů, které se jim odráží na postavení v tabulce ligy. Přesto tento tým považuji za kvalitní a schopné se poprat o vítězství s jakýmkoliv týmem hrající v naší lize.  Na borce Renegádů jsme vždy s větším úsilím museli hledat recept. V tomto utkání jsme soupeři začátek osolili pořádnou dávkou chrolidu sodného. První třetina jednoznačně patřila našemu týmu. Soupeře jsme drtili v jejich obraném pásmu jak pepř v shakeru Jamieho Olivera. Výsledným sosíčkem byl nářež v poměru 5:0 !!! pro náš tým!!! Brankostrojem byli postupně tito borci !!!!(Jan Jíša 1:0; Daniel Satin 2:0; Marek Niessner 3:0; Martin Schiefner 4:0; Marek Niessner 5:0)!!!! Do druhé třetiny jsme nechtěli v tempu polevit, nicméně jak již bývá naším zvykem, vždy se přizpůsobíme hře a hrajeme pouze to co nám stačí k držení výsledku, který je pro nás dostačující. Náš nástup byl lehce laxní a byla znát menší únava u více hráčů. Soupeř vycítil šanci a začal se rvát o lepší výsledek, možná o případný zvrat v utkání. Naneštěstí soupeř nevlastil takového borce, který by dokázal zlomit zápas takovým způspem, aby ohrozil naše vítězství. Naše obrana fungovala přes pár chyb dobře a tak renegades nedostali moc možností. 5:1 !!! V oné hořké třetí třetině kdy jsme přišli o jednoho z našich kvalitních útočníků druhé formace Míru Čermáka. Byl stražen u mantinelu v době kdy došlo k jeho uvolnění a snaze odehrát puk. Nešťastnou náhodou ve snaze nezlomit si vaz při letu na mantinel strčil ruku před hlavu a došlo k otevřené dvojité fraktuře levé pažní kosti. Míra byl již odoperován a momentálně si “užívá” domácí rekonvalescence. Pozitivním může být,že po návratu se vrátí téměr jako terminator sešroubovaný po celém těle a tým již bude k nezastavení. Brzké uzdravení přeje celý tým a doufá v jeho nejrychlejší návrat do sestavy. V této třetině se poté pouze opatrně dohrávalo,aby nedošlo k dalšímu zranění. Obě strany přidaly po jedné brance,za náš tým podruhé Jan Jíša!! a konečné skore tak bylo 6:2!!!! pro náš tým.HCD Ole!!!