AKTUALITA

Sezona završena a tým HC Domynos Praha opět získal titul MISTRA LIGY 2012/2013 a titul víteze Mezinárodního turnaje v Plzni 2013 !!!

29.05.2013 11:54
Sezóna je již dávno za náma a díky zaneprázdněnosti jsem vám nemohl poskytnout závěrečné případné dramatické situace ve vývoji ligy. Ano jak již mnoha lidem naskočí myšlenka “Domynos a drama” nesmysl! :) Nesmysl to samozřejmě je, protože jak je již zvykem HC Domynos Praha je opět MISTREM Ligy !!!!...

HC Domynos Praha čeká o víkendu další mezinárodní turnaj, tentokrát se turnaj odehraje v Plzni, za účasti týmů z Finska,Švýcarska,Maďarska a Čech.

22.04.2013 23:50
HC Domynos Praha čeká o víkendu další mezinárodní turnaj, tentokrát se turnaj odehraje v Plzni, za účasti týmů z Finska,Švýcarska,Maďarska a Čech. HCD bude útočit na titulový hattrick! :) Kdo bude chtít podniknout výlet a pokochat se libovým hokejem, přijeďte tento víkend 27.-28.4. do Plzně. V...

Nepříjemné utkání s Kohouty přineslo těsné vítězství HCD 2:3 !!!

25.02.2013 14:55
  Nepříjemné utkání s Kohouty přineslo těsné vítězství HCD 2:3 !!!   ROOSTERS – HC DOMYNOS PRAHA       2                 ...

Druhou polovinu soutěže odstartoval vítězný zápas s HC HYPO 9:5 !!!

25.02.2013 14:52
  Druhou polovinu soutěže odstartoval vítězný zápas s HC HYPO  9:5 !!!   HC DOMYNOS PRAHA : HC HYPO                          9         :       5 ( 2:2 ; 6:0 ; 1:3 )   Soupeř...

Do Nového roku jsme vstoupili drtivou výhrou nad HC Heavy Horses !!!! 12:0 !!!!

25.02.2013 14:50
  Do Nového roku jsme vstoupili drtivou výhrou nad HC Heavy Horses !!!! 12:0 !!!!     HC Domynos Praha   :   HC Heavy Horses               12                ...

Fotosoupiska

18.01.2013 11:37
Na webových stránkách týmu se již můžete pokochat fotosoupiskou borců týmu HCD zde: https://hcdomynos.webnode.cz/fotosoupiska/  

Zvládli jsme I poslední utkání před koncem roku. Tým HCD porazil HC Sršně Praha 5:2 !!! a mohl se tak s klidným svědomím vrhnout do vánočního obžérství :) HCD Ouujee!!!!

15.01.2013 14:06
  HC Sršni Praha - HC Domynos Praha              2        -        5 ( 1:1; 1:3; 0:1 )      Bohužel k zápasu nemám prozatím více detailů. Po doložení zápisu poskytnu více informací….

Souboj lídrů ligy Gaston Seals a HC Domynos Praha přineslo nelítosný souboj s trpkým koncem, remíza 3:3 nepřinesla vítěze.

14.01.2013 18:59
  Gaston Seals – HC Domynos Praha            3        :        3 ( 0:1; 1:1; 2:1 )   Souboj lídrů ligy Gaston Seals a HC Domynos Praha přineslo nelítosný souboj s trpkým koncem, remíza 3:3 nepřinesla...

Po nečekaně těžké bitvě s týmem ze spodní části tabulky si tým HCD připisuje další vítězství !!!! 4:3 !!!!

14.01.2013 18:56
    Po nečekaně těžké bitvě s týmem ze spodní části tabulky si tým HCD připisuje další vítězství !!!!  4:3 !!!!     HC DOMYNOS PRAHA – H.O.V.N.A                                    ...

7. ligové kolo proti HC První Spotřební opět vítězné pro tým HCD !!!! Výhra 2: 6 !!!!

05.12.2012 18:06
  7. ligové kolo proti HC První Spotřební opět vítězné pro tým HCD !!!! Výhra 2: 6 !!!!     HC První  –  HC Domynos Spotřební         Praha        2       -       6 ( 1:3 ; 0:2 ;...
1 | 2 | 3 | 4 >>

Další aktuality

Předehrávka 14. kola HC Forfun Praha - HC Domynos Praha

19.11.2011 12:50
    3 zápasy 3 výhry!!! Tím se může pyšnit tým HC DOMYNOS PRAHA navíc poslední stála opravdu za to.Tým HC Forfun Praha jsme v loňské sezoně dvakrát porazili,ale rozhodně ne takovýmto rozdílem. Utkání skončilo ne zrovna hokejovým výsledkem !!!! 4:14 !!!! Soupeře jsme...

2.kolo - HC Renegades - HC Domynos Praha - výhra 3:5 !!!!!

19.11.2011 12:49
  Další výhra týmu HCD !!!!!! 3:5   HC Renegades Praha : HC Domynos Praha                  3...

2.kolo : Druhý zápas a první na hřišti soupeře je tady. Zítra tj. úterý 18.10.2011 od 20:30 se střetneme s týmem HC Renegades Praha v Neratovicích

25.10.2011 14:51
  Je tu druhé kolo a tým HC Domynos Praha vyráží na stadion do Neratovic, aby se utkal s domácím týmem HC Renegades Praha. V loňském roce jsme tento tým dvakrát porazili ( v prvním zápase 6:5,druhým 5:2) a tudíž jedeme obhajoval loňské vítězství. Vypadá to,že tým HC Renegades...

První zápas - PRVNÍ VÝHRA! HC Domynos Praha - HC Impasto 10:2

25.10.2011 14:48
  První zápas - PRVNÍ VÝHRA! Ve včerejším utkání jsme tým HC Impasto Praha deklasovali 10:2 !!! a to i přesto, že tým   podal podprůměrný výkon. Není se čemu divit, tým HCD odehrál první utkání po pěti měsících. Chyběla sehranost,...

Zprávy z týmu - info o prvním ligovém utkání Více zde: https://hcdomynos.webnode.cz/

17.10.2011 15:55
  Tým HCD včera absolvoval poslední trénink před ďábelskou jízdou, která nás čeká již příští týden kdy se v první ligovém utkání střetneme s týmem HC Impasto. S tímto týmem jsme se střetli již v loňském roce. V prvním utkání na ledě Impasta jsme zvítězili...

Ocenění ze sezony 2010/2011 Více zde: https://hcdomynos.webnode.cz/

10.10.2011 12:06
  Pěkné páteční odpoledne všem.Přináším novinky z prostředí ligy.   Dnes byly zveřejněny statistiky a idividuální ocenění hráčů z loňské sezony. Z našich borců se nejvýše umístil Martin Schiefner a to na 12....

Přidány některé fotky z loňské sezony včetně trofejí ;) viz.odkaz

04.10.2011 07:50
  https://hcdomynos.webnode.cz/foto/

Vyhodnocení sezony 2010/2011 a plány do nové sezony 2011/2012

04.10.2011 07:49
  První sezona je již za náma a mě nezbývá než se poohlídnout za jejím průběhem. Sezona se našemu týmu bohužel nepovedla dle představ. Cíl postoupit se nezdařil. Za důsledek tohoto nezmaru přičítám hlavně první části sezony, kdy se týmu nedařilo.Přičinou bylo formování týmu. Do sestavy,...

Vítáme vás na nových stránkách týmu HC DOMYNOS PRAHA.

04.10.2011 07:49
  Po první sezoně kde se tým stabilizoval došel do vytoužené formý.Nové stránky jsou založeny hlavně pro vás fanoušky.Budeme se pro vás snažit přinášet co nejvíce informací a zajímavostí z nadcházející sezony. Doufáme, že vám letos přinesem více dobrých zpráv než v loňské sezoně. HCD...

Aktuální událost

Aktuální událost

07.10.2011 09:54

STRÁNKY VE VÝSTAVBĚ

 

1.TRÉNINK !!!!!

 

5.9.2013, 22:30,   

 

Hvězda

 

 

 

 

 

 

Diskusní téma: HC DOMYNOS PRAHA

Datum: 10.06.2022

Vložil: Everettsypot

Titulek: Linl Building прогоны дроп доменов по X-rumer GSA (Search Engine Ranker)

SEO продвижение сайтов любой тематики и на любом CMS (движке). Команда профессионалов имеет индивидуальный подход к каждому клиенту. Грамотно создадим стратегию продвижения и запустим Ваш сайт в работу. Вы сразу заметите улучшение позиций и повышение траста на своих площадках. Обращаться в телеграмм @pokras777, каждый вебмастер останется довольным.

либо в скайп логин pokras7777

RHzs43hgndIpuiSy

Datum: 11.06.2020

Vložil: AnnaChugunova

Titulek: Предлагаем бонусы Устранение сайтов конкурента спамные базы


Наша компания предлагает результативный способ для "убийства" веб-сайта мошенника или конкурента.
Используем лучшие технологии:
- Устраняем веб-ресурсы по каким угодно ключевым запросам.
- 300000-400000 спамных беклинков.
- Безостановочный спам основного емаила организации письмами регистраций на сомнительных ресурсах
- Устранение позиций сайта в поисковиках по самым коммерческим ключам.
- Используется секретная методика. Это известно лишь нашим специалистам. Опыт работы больше 10 лет.
- Гарантируем возврат денежных средств в случае неудачи.
- Стопроцентный отчет.
- Полная конфиденциальность нашей работы. Никто не сможет узнать про нашу деятельность.

Стоимость 4000 рублей
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...
Telgrm: @exrumer
Whatssap: +7(906)5312155
Skype: XRumer.pro
электронка: support@xrumer.cc

Datum: 16.10.2013

Vložil: Tommy

Titulek: Nabor

Zdravim , nabirate jeste porad hrace ? hraval jsem do ted za Hc Hvezda Praha a nak kvuly skole mi tam nevyslo byt tuto sezonu . taky by me zajimalo jak tento tym funguje . Dekuju moc , prosim ozvete se mi ! hokej93@seznam.cz

Datum: 11.11.2012

Vložil: Radek

Titulek: Zahrát si

Ahoj, hrával jsem hokej (asi 8 let) na pozici pravý obránce, pozdeji centr. Chtěl bych se tedy zeptat, zda ještě nabíráte hráče.
S pozdravem, Radek

email: divin.r@seznam.cz

Datum: 21.11.2012

Vložil: HC Domynos Praha

Titulek: Re: Zahrát si

Odpověd viz. email

Datum: 05.09.2012

Vložil: Dandyl

Titulek: znova hrát

Dobrý den,hrával jsem L.hokej centr a potom pravé křídlo,pak jsem přesedlal na jiný sport.rád bych se v 39 letech vrátil na led...aspon protáhnout kosti.
Můžete mi prosím pomoct kde by v Praze sháněli další spoluhráče?..díky.Petr
dandyl@seznam.cz

Datum: 06.09.2012

Vložil: HC Domynos Praha

Titulek: Re: znova hrát

odpověď viz email.. poslal sem vám kontakt na tým, který shání hráče..

Datum: 16.10.2012

Vložil: marek

Titulek: Re: Re: znova hrát

Nevim jestli je to jeste aktualni... Mohli byste mi zaslat ten kontakt a nazev tymu?
m.stalmasek(at)gmail.com

Datum: 19.10.2012

Vložil: HC Domynos Praha

Titulek: Re: Re: Re: znova hrát

Nejdříve mám otázku..Na jaké úrovni hraješ ? Potřebujeme zkušeného hráče do beka. Zranili se nám dva spoluhráči a jsou úplně out. Potřebujeme tedy novou posilu,ale opravdu zkušenějšího hráče, který nám pomůže. Případně pokud jsi začátečník, tak doporučuji kouknout na forum na stránkách https://pllh.cz/ . Více týmů shání,tak tam jsou kontakty..

Datum: 26.05.2012

Vložil: Martin

Titulek: zájem o hraní

Zdravím Domynos,

chtěl bych se zeptat, zda je možné hrát za váš tým. Hrával jsem před 5 lety, kdy jsem bohužel musel skončit z mnoha důvodů. Teď bych se rád vrátil do akce. Bylo by možné od příští sezóny hrát za vás?

Kdyžtak se ozvěte:
Martinbrandys@seznam.cz

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

TOPlist